Scholingsaanbod

Wilt u een training volgen? Stem  dit dan af met de lokale energiecoöperatie in uw woonplaats!

Basistraining Energiecoach

Data

De eerstvolgende basistraining start in september 2021. Trainers zijn Hanke Mauser en Robert Tersmette. De basistraining bestaat uit vijf dagdelen en zal zowel in de middag (13:30-17:00 uur) als op de avond (18:30-22:00) gegeven worden:
  • Woensdag 22 september 2021 
  • Woensdag 29 september 2021
  • Woensdag 6 oktober 2021
  • Woensdag 13 oktober 2021 (praktijkdag)
  • Woensdag 20 oktober 2021
In november start er een tweede sessie, ook weer op de middag of de avond:
  • Dinsdag 23 november 2021 
  • Dinsdag 30 november  2021
  • Dinsdag 7 december 2021
  • Dinsdag 14 december 2021 (praktijkdag)
  • Dinsdag 21 december 2021

Inhoud

De basistraining energiecoach omvat verschillende onderdelen: 

  • Kleine maatregelen en gedrag
  • Bouwkundige maatregelen en technieken
  • Installatietechnische maatregelen en technieken
  • Praktijk
  • Opbouw energiegesprek en gesprekstechnieken
  • Hoomdossier 
  • Collectieve inkoopacties

Locatie

De basistraining die start in september zal plaatsvinden in Regiokantoor Gooi en Vechtstreek,  Burgemeester de Bordesstraat 80 in Bussum. De praktijksessie zal plaatsvinden in een woonhuis, locatie wordt nog bepaald. 

Mocht dit alles vanwege COVID toch niet mogelijk zijn, dan worden de kennissessies online gegeven en komt de praktijkdag tot nader order te vervallen. 

 

Brochure Energiecoachtraining

Bijscholing najaar 2021

Dinsdag 31 augustus 2021 (19:30 – 22:00)
Basistraining warmtescan, trainer Eric Paardekooper

Woensdag 1 september 2021 (13:30-17:00)
Basistraining warmtescan, trainer Eric Paardekooper

Maandag 20 september 2021 (19:30 – 21:30)
Nieuwe installatiestandaard, trainer Robert Tersmette (online)

Maandag 27 september 2021 (19:30 – 21:00)
Netwerkbijeenkomst Collectieve Inkoop, Martin Valkenburg (online)

Maandag 25 oktober 2021 (19:30 – 21:00)
Ventilatie en warmteterugwinning, Zwerius Kriegsman

Maandag 29 november 2021 (19:30 – 21:00)
Beglazing en kozijnen, Sjoerd Nienhuis